קטגוריות

שליחת הודעות בתפוצה – מדריך כתוב ומקיף

באמצעות פידבוט תוכלו לבצע בקלות שליחת הודעות בתפוצה רחבה לקהל הלקוחות שלכם, לקבוצות שבהם אתם נמצאים, או לרשימת נמענים, במדריך זה נעבור שלב אחר שלב על אופן שליחת ההודעות, נלמד איך להשתמש בבניית הודעה מותאמת אישית וגם  איך לשלב בתוכן ההודעה תמונות, קבצים או סרטונים.

ראשית, יש לסרוק את מספר הוואטספ ממנו אתם מעוניינים לשלוח את ההודעות:על מנת לסרוק את הברקוד יש לנווט למסך "חלונית וואטספ" הנמצא בלשוניות מעלה.

יש לבצע סריקה של הברקוד ולאחר מכן תתאפשר שליחת הודעות באמצעות הבוט.

הסבר על מסך "חלונית וואטסאפ"

סעיף 1- כשהאתר פתוח למשך מספר דקות ארוכות וואטספ מבטלים את היצירה של הברקודים החדשים, נפתור את זה באמצעות לחיצה על כפתור רענן ברקודעל מנת ליצור ברקוד חדש.

סעיף 2- מבצע הפעלה מחדש של מנגנון הבוט, לעיתים ישנם ניתוקים במנגנון הבוט שנובעים ממגוון רחב של סיבות כגון קליטת אינטרנט ירודה או תוכנות מסויימות הקיימות במחשב שמתנגשות עם מנגנון הבוט.

סעיף 3- בחלק זה מוצג צילום מסך של הוואטסאפ (חלק זה אינו לחיץ), על מנת לפתוח את זה בחלונית נפרדת יש ללחוץ על "הצגה בדפדפן" (סעיף 6).

סעיף 4- התנתקות מהוואטסאפ המחובר למערכת וחזרה למצב סריקת ברקוד.

סעיף 5- שם פרופיל הכרום הנמצא בשימוש, לעיתים וואטסאפ לא מציגים ברקוד לסריקה ונראה שיש טעינה אין סופית, במצב שכזה ניתן לשנות את השם הפרופיל ולאחר מכן ללחוץ על הכפתור "אשר" בסמוך.כעת ניגש לשליחה עצמה

טעינת מידע למערכת

   • בשלב הראשון נלחץ על כפתור "הוספת נמענים".

   • נבחר באפשרות הרלוונטית:

    1. טען מתוך קובץ – העלאת קובץ אקסל\CSV למערכת, לחצו על "מבנה טעינה לדוגמא" כדי לראות את הפורמט הרצוי.
    2. הזנה ידנית – ניתן להעתיק מספרי טלפון לתוכנה במבנה של טלפון- ירידת שורה, כך שכל מספר טלפון בשורה נפרדת.
    3. שליחה לקבוצות– ניתן לבצע שליחה לכל הקבוצות הקיימות בחשבון המחובר. ( לחץ לצפייה במאמר לחיבור התוכנה לוואטספ) .

   1.  

   1.  

   מספרי טלפון לשליחה (1)

   לאחר טעינת קובץ אקסל, יופיעו בשורה למעלה נתונים אודותיו הכוללים: סך מספרים כפולים (לא יישלחו הודעות כפולות), סך מספרים לא תקינים, סך מספרים מוסרים וסך מספרים תקינים

   כתיבת תוכן ההודעה ואפשרות להוספת משתנים

   בדוגמא מעלה, הוספנו לתוכן ההודעה את המשתנים [שם פרטי] ו- [תאריך יצירה] המופיעים כעמודות בקובץ האקסל המצורף.

   ניתן לצרף מסמכים/תמונות/סרטונים באמצעות לחיצה על האייקון של הסיכה.

   באפשרותך להוסיף לתוכן ההודעה משתנים (3) בהתאם למבנה של קובץ האקסל שבחרתם לצרף באמצעות לחיצה על המשתנה הרצוי.

   רשימת נמענים (4)

   נוכל לראות תצוגה מקדימה של המספרים אליהם ישלחו הודעות, תוכן ההודעה שתשלח לכל מספר ואפשרות לראות תצוגה מורחבת של ההודעה עבור כל מספר באמצעות לחיצה על הכפתור "פרטים". ישנה אפשרות של ביצוע הסרה של איש קשר מסויים באמצעות לחיצה על כפתור "מחיקה".

   שליחת הודעות (5)

   נוכל לראות את סטטוס השליחה הנוכחי, כמה מספרים חסומים התוכנה זיהתה, כמה מספרים לא תקינים (לרוב מדובר במספרים שאינם בעלי ווטסאפ). בנוסף ניתן לראות את הזמן הממוצע של שליחת הודעה בשניות, ולהשהות זמנית את שליחת ההודעות או לעצור את השליחה לחלוטין.

   תצוגת שליחה

   נוכל לראות את סטטוס השליחה הנוכחי, כמה מספרים חסומים התוכנה זיהתה, כמה מספרים לא תקינים (בדרך כלל זה אומר שאותם מספרים לא מחזיקים חשבון בוואטספ ולא בהכרח שאלו מספרים לא תקינים), ניתן לראות את הזמן הממוצע של שליחת הודעה בשניות, בנוסף נין להשהות את שליחת ההודעות או לעצור את השליחה לחלוטין.

   המשכת השליחה מנקודה מסויימת

   במידה ותרצו להפסיק את השליחה ולהמשיך אותה מהנקודה בה היא עצרה, תוכלו לטעון מחדש את קובץ האקסל, ולהזין בתיבה (1) את האינדקס הבא, לפי האינדקס האחרון שנשלחה אליו הודעה(2). כלומר, בתמונה המצורפת מופיע אינדקס 6 ולכן נזין בתיבה אינדקס 7. התוכנה תמשיך את השליחה מהמספר האחרון שאליו נשלחה הודעה

   עדיין צריכים את העזרה שלנו? צוות התמיכה שלנו זמין לשירותכם

   שלחו מייל אל [email protected] או לחצו על הכפתור